نکاتی در مورد خواب نوزادان 1 تا 11 ماهه

Sleep tips for 1-11 months infants

نکاتی در مورد خواب نوزادان 1 تا 11 ماهه

الگوی خواب نوزادان 1 تا 3 ماهه

نوزادان 1 تا 3 ماهه بیشتر ساعات در طول شبانه روز را خواب هستند و تنها در ساعاتی کم برای خوردن شیر و عوض کردن پوشکشان بیدار می شوند. نوزادان مجموعا 10.5 الی 18 ساعت در شبانه روز و به طور نا منظم می خوابند و در بین ساعات خوابشان به مدت 1 تا 3 ساعت بیدار هستند. زمان خواب نوزادان در هر مرحله ممکن است چند دقیقه تا چند ساعت به طول بیانجامد. نوزادان معمولا در طول خواب فعال هستند و دست ها و پاهایشان را حرکت می دهند، لبخند می زنند، چیزی را می مکند و به طور کلی نا آرام هستند.
نوزادان 1 تا 3 ماهه نیاز خود به خواب را به روش های گوناگونی بیان می کنند. بعضی با سر و صدا، گریه، مالیدن چشم ها و دیگر نشانه های منحصر به فرد نیاز خود را بیان می کنند. بهتر است که در هنگامی که نوزاد خواب آلود است او را به تختش ببریم و نگذاریم که در خارج از تخت بخوابد. با این روش نوزادان سریع تر می خوابند و یاد می گیرند تا بدون کمک مادر و پدر بخوابند. می توان نوزادان را در طول روز در معرض نور و صدا قرار دهیم تا کمتر بخوابند، و در طول شب محیطی آرام و مناسب خواب برایشان فراهم کنیم تا الگوی خوابشان مرتب شود.

نکاتی برای خواباندن نوزادان

• الگوی خواب نوزاد را پیدا کرده و نشانه های خواب آلودگی اش را یاد بگیرید.
• هنگامی که نوزاد خواب آلود است و هنوز نخوابیده است در تخت یا گهواره قرار دهید.
• نوزاد باید روی کمر بخوابد و سر و صورتش به سمت بالشت یا هر چیز نرم دیگر نباشد.
• کودک را به خوابیدن در طول شب تشویق کنید.

الگوی خواب کودکان 4 تا 11 ماهه

وقتی کودک به 6 ماهگی برسد، شیر دادن به او در طول شب دیگر ضروری نیست. 20 تا 30 درصد کودکان بالای 6 ماه در طول خواب شب بیدار نمی شوند و باقی آنها وقتی به 9 ماهگی برسند این اتفاق برایشان می افتد. کودکان 4 تا 11 ماهه، 9 الی 12 ساعت در طول شب، و 1 تا 4 بار و به مدت 30 دقیقه الی 2 ساعت در طول روز می خوابند. این روند با افزایش سن آنها کاهش می یابد.
در صورتی که قبل از اینکه کودکان به خواب بروند در تخت باشند، احتمال اینکه یاد بگیرند به تنهایی بخوابند بیشتر می شود. این موضوع به آنها کمک می کند تا در صورتی که در طول خواب شب بیدار شوند، دوباره خودشان به خواب بروند و به کمک والدین نیاز نداشته باشند.

نکاتی برای خواباندن کودکان 4 تا 11 ماهه

• ساعات معینی برای خوابیدن و بیدار شدن آنها در نظر بگیرید.
• عادات خواب لذت بخش و همیشگی برای آنها تعیین کنید.
• محیط را برای خوابیدن آنها فراهم نمایید.


منبع

https://sleepfoundation.org/sleep-topics/children-and-sleep

بدون نظر

نظر دهید

Fear Itself Speech 修改 文章 英文 click through the following web site | Advanced Trading Tools · Learn How to Trade opciones binarias demo click here now
Loan Canada go credit visit their website